Dyplom dla Wydawnictwa za 25 lat współpracy
25 lat współpracy!

Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Podczas jubileuszowych, 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie spotkała nas miła niespodzianka. Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie zaledwie siedmiu wydawnictw, które przez swoje aktywne uczestnictwo współtworzą tę imprezę od samego początku!
W podziękowaniu za ćwierć wieku współpracy w trakcie uroczystego otwarcia Prezes Targów Grażyna Grabowska przekazała listy z podziękowaniami wyróżnionym wydawnictwom. Wśród nich, poza Wydawnictwem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego znalazły się również: Wydawnictwo BOSZ, Czytelnik, Granna, Karpaty, Universitas i Wolters Kluwer. Jak podkreśliła Prezes Grabowska – „Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® tworzą ludzie pełni pasji: są to wystawcy, autorzy, partnerzy, odwiedzający oraz pracownicy Targów w Krakowie. Dzięki wszystkim tym osobom przez ćwierćwiecze Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® stały się jednym z największych i najważniejszych wydarzeń literackich w kraju.”

Dyplom dla Wydawnictwa za 25 lat współpracy